Hoşgeldin Ziyaretçi   
Giriş Yap   veya   Üye ol
Sisteme üye olmadığınız için tüm özellikleri kullanamıyorsunuz. Üye olmak için tıklayın

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

 Zevcem.Net Mutluluk Servisinin amacı nedir?

 Zevcem.NET tek gayesi \'mutlu bir yuva\' kurma arzusunda olan kişileri biraraya getirmek, uzun ömürlü birlikteliklere vesile olmaktır.

 

 Zevcem.NET üzerinden yapacağım ödemeler ne kadar güvenli?

 Sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemeler sırasında hiç bir bilginiz hiç bir şekilde sistemimize ulaşmaz ve kaydedilmez. Daha açık ifade etmek gerekirse Gold üyelik sayfasındaki linklere tıkladığınızda Paypal gibi dünyanın en güvenilir online ödeme kanallarından birini kullanmış olacaksınız. Paypal internet dünyasının en eski ve en güvenilir online bankasıdır. Kredi kartı ödemeleriniz Paypal arayüzü üzerinden gerçekleştiği için bütün bilgileriniz tamamiyle güvendedir. Mobil ödemeler için bir güven sorunu olmadığı halde Türkiye\'nin en büyük mobil ödeme firmalarının partnerlerinden biri olduğumuzu, Türkcell, Vodafon ve Avea ile anlaşmalı olduğumuzu, bütün işlemlerimizin yasal olduğunu bilmenizi isteriz.

 

 Kişisel bilgilerim güvende mi?

 Özel bilgileriniz hiç bir şekilde üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz. Bilgileriniz tamamen size ait ve size özeldir.

 

 Bir sorunum olduğunda ne yapmalıyım?

 Web sitemizle ilgili herhangi bir sorun için sitemize giriş yaptıktan sonra \"Yardım Merkezi\" bölümüne tıklayarak sorununuzu bize iletebilirsiniz. Personellerimiz en kısa sürede sorununuza çözüm bulmaya çalışacaktır.

 

 Zevcem.NET hangi amaçlarla kullanılabilir?

 Zevcem.NET sadece düzeyli arkadaşlıklar ve ciddi birliktelikler için kullanılabilir. Zevcem.Net geçici hevesler, anlık arzular için değil; toplumun değer yargılarına saygı gösteren bireylerin buluşması için kurulmuştur.

 

 Bir üye hangi durumda sistemden ihraç edilir?

 Üyelerimizin müstehcen fotoğraflar kullanmaları, profil bilgilerinde ve sitemizin diğer bütün alanlarında genel toplum ahlakına aykırı davranmaları üyeliklerinin iptal edilmesiyle sonuçlanır.

 

arkadaş, arkadaş ara, arkadaş bul, arkadaş arıyorum, arkadaş arama, arkadaş bulma, hemen arkadaş bul, arkadaş ortamı, arkadaşlık, chat, sohbet, muhabbet